מי אנחנו ולמה אנחנו

our picture with frame

מי אנחנו?

סיפורנו מתחיל בפאתיי שדרות בואך למכללת ספיר שם הכרנו במסלול הקולנוע והטלוויזיה.

עדי, הצלע הנשית של הכל 'סרטים' חיפשה שותף לדירה הקטנה במושב שיחלוק איתה את המגורים בצל קאסמים- לא כל אחד יכול היה להתאים למשימה שכזו (בעיקר כי לא היו אז בסביבה זכר למקלטים).

נדרש בחור עם שקט נפשי שמשרה תחושה של ביטחון , שיודע לנקות ואם אפשר גם לבשל…

ואז הגיע תומר. תומר התאים!  קיבוצניק, עצמאי, בלי הרבה דרישות או סיפורים החלוקה במטבח הייתה ברורה: הארגנטינאי על הבשר והיא על התוספות והסלטים. השניים הפכו שותפים לדירה ומהר מאוד גם ליצירה, תומר ידע להחזיק מצלמה כמו שצריך וגם הרשים עד מאוד בחדר העריכה. אם כך, היא תכתוב, תביים ותפיק והוא יצלם ויערוך- יש דיל!

כעבור שלוש שנים הם התחתנו ונולד להם סרט.

סרט הביכורים נקרא, "חולה על מסי" שלימים נקנה ע"י yes  דוקו ובזמן כתיבת שורות אלו עדיין ניתן לצפות בו שם. בשנת 2012  החליטו השניים להיפרד מעולם הטלוויזיה בו עבדו מס' שנים ולהתחיל להפיק בעצמם, סרטים. כך נוצרה חב' ההפקות הצעירה (והבועטת) 'הכל סרטים' שבעיקרה מורכבת מצוות גרילה קטן ואיכותי (ואם הגעתם עד לכאן אז אתם כבר יודעים שיש כאן סיפור לנכדים) צוות שילווה אתכם מהרעיון ועד שתקבלו את מחיאות הכפיים. צוות משפחתי ומקצועי שיודע, חי ואוהב את העבודה ויהפוך כ-ל רעיון שלכם לסרט.

למה אנחנו?

חברת הכל סרטים מתמחה בהפקות וידאו ואנימציה למגזרים העסקי והפרטי.
מסרטי תדמית ומוצר, פרזנטציות עסקיות, סרטונים שיווקיים לרשת ועד סרטי DOCU-LIFE. מסרטונים של מספר שניות ועד סרטים באורך מלא. אנו מתאימים את המוצר על פי דרישות הלקוח.
או כמו שאנחנו אומרים – אצלנו הופכים כל רעיון לסרט!

כדי שסרט, ואין זה משנה מה אורכו, ישיג את מטרותיו עליו להשפיע על רגשות הצופה ולעורר הזדהות. אין זה משנה אם מדובר בסרט קולנוע, סרט דוקומנטרי, סרט שיווקי לעסק או סרט חתונה – מדובר באותו המדיום ובאותם החוקים. אמירה זו משמשת כקו המנחה שלנו, ואנו נדע לתרגם את מטרותיך לכדי סיפור מרגש.

אנו עובדים עם אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחומם.
בעלי ניסיון של שנים בהפקות הטלוויזיה, הקולנוע והפרסום בארץ.

דפים באתר:

סרטים לאירועים

הפקת פרסומות לטלוויזיה

עריכת וידאו מקצועית

עריכת קליפים

הפקת קליפ לבר מצווה

כניסה לגוגל פלוס שלנו